x

Çöp Torbası

Çöp torbası en sık kullanılan temizlik malzemelerinden birisidir. Çöp torbaları, atıkların kolayca saklanması, biriktirilmesi ve toplanmasını sağladıkları için hayatı pratik hale getirmekte önemli rol oynamaktadırlar. Tüm ihtiyaçlara yönelik istenilen ebatlar ve renklerde çöp torbası alternatifleri mevcuttur.

Evsel Nitelikli Atıklar; ünitelerden kaynaklanan mutfak atığı, bahçe atığı ve idari birimlerden kaynaklanan (ambalaj malzemeleri, şişe vb.) atıklar olmak üzere kontamine olmamış atıklardır ve SİYAH RENKLİ TORBADA biriktirilirler.

Ambalaj Atıkları; ünitede kullanılarak, tekrar kullanılabilir geri dönüştürülebilir ve geri kazanılabilir plastik,metal,cam,ve kağıt karton ambalajların atıklarıdır. MAVİ RENKLİ TORBALARDA toplanır.

Üretiminde kullanılan hammaddeden dolayı ekonomik olan bu ürün orijinal ve granülden olmak üzere müşteri beklentilerini karşılayabilecek her ölçü, renk ve kalınlıkta üretilmektedir. Standartların üstünde, yüksek kalite ve esneme kabiliyeti olan çöp torbalarında baskılı üretim de mevcuttur.

Ürün Resimleri